Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szenvedélybeteg vagyok! Mi...

Szenvedélybeteg vagyok! Mi erre az orvosság? Lassan mindenem rá megy! Család, lakás fiatalságom

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged tárgya? Minek vagy a rabja?
2015. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több lehetőséged is van. Mehetsz rehabilitációra, de ahhoz bizonyítanod kell. Mehetsz elterelésre, kékpont és sok más szervezet is csinál ilyet, itt főként lelki segítséget kapsz. Első lépésként ha felkeresel egy addiktológust vagy addiktológiai konzultánst, az is megfelelhet. Alacsonyküszöbű helyeken általában ingyen is "igénybe lehet venni".
2015. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lotto , nyerőgép
2015. febr. 2. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Eltének van erre egy segélyvonala, érdemes lenne őket felhívni, teljesen anonim.

"Segélyvonal játékfüggőknek

Szerencsejátékkal összefüggő problémák és kritikus helyzetek kezeléséhez nyújt segítséget anonimitás és teljes titoktartás mellett az a segélyvonal, amelyet az ELTE PPK Klinikai Pszichológiai és Addiktológiai Tanszék 2013. október 14-én indított. A vonal az országban az első, amely képzett szakmai stábbal működik, és specifikusan a szerencsejáték-függők számára hozták létre.

Az ügyelet hétköznapokon 15 és 19 óra között hívható az alábbi telefonszámon:

06 (1) 411–6778"

2015. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ, föleg az utolsó válaszolónak. Meg fogom fogadni a tanácsát és felhívom azt a számot
2015. febr. 3. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!