Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez a gyerek beteg?

Szerintetek ez a gyerek beteg?

Figyelt kérdés

Én: 16/f


Van egy oszt.társam, aki szintén 16/f, és hát az a helyzet vele, hogy eszméletlen beképzelt.

Bunkó, gonosz...

Egy magas, végülis mondhatni jóképű srácról van szó. Szerintem otthon minden rendben, bár ki tudja...

Hogy mitől érzi magát felsőbbrendűnek, elképzelni sem tudom. Rossz tanuló, de igazából *ar az egészre, ami órán folyik körülötte. Amitől szerintem sokra tartja magát, az valószínűleg az lehet, hogy gazdag gyerek + nőcsábásznak tartja magát, bár a lányok -egy részük persze- sem bírja a bunkó stílusát. Mostanában a tanároknak is vissza dumál.


Szerintetek mit mondhatnék egy olyan gyereknek, aki attól tartja magát sokra, hogy hány hisztis *icsát csinált föl?


Én igyekeztem türelmes lenni hozzá, bár elég nehéz... nem egyszer tartottam ott, hogy na most leütöm.


Szóval szerintetek mi lehet vele?


2010. márc. 14. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Valószínű már most személyiségzavara van. (Elvileg 18 éves kor alatt nem adunk)

Te semmit nem tudsz vele csinálni. Mindenkit a saját részének tekint. Hosszadalmas terápiás munka lehetne eredményes. Szüleivel mi a helyzet?

2010. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Irígylem a problémáidat.Miért érdekel egy idióta?
2010. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is ilyen voltam a suliban és engem is utáltak, mindig megpróbáltam jól kijönni a dolgokból valahogy sose sikerült. Ez egy alaptermészet (nem betegség, de kezeld úgy mint egy betegség, ez a legnormálisabb alaptermészet a világon). Hát igen nekünk csak az egonk van ezenkivűl semmi. ő azt várja, hogy tiszteld hidd el megfogja hálálni a barátságával és ne alázd meg az osztálztársak előtt.
2010. márc. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ja és valószínüleg igazából ennek az ellentéte amit itt leírtál csak szegény nem szereti kimutatni a nagyon rendes oldalát mert az a gyengeség jele valószínáleg ő lehetne a legeslegjobb tanuló mindannyiótok közűl
2010. márc. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Attól tartja nagyra magát, hogy az ilyenek mint te, felnéznek rá és képesek időt szentelni a nyavajáiknak..


Te mit foglalkozol másokkal?

Nincs saját világod?


Tanuljá olvassáá!!

2010. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

00 59 vagyok megint

ja és ha csaj vagy akkor finoman bátoríds a tanulásra de FINOMAN, esetleg hívd át és tanuljatok eggyütt de vigyázz mert lehet, hogy nagyon érzékeny. Lehet, hogy utána nagyon jól ki fogtok jönni egymással és ő is kedvesebb lesz és soha ne ród fel neki ezt.

2010. márc. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem beteg, simán csak egy idióta.

Ne foglalkozz vele. Max ha már nagyon idegesít szólj be neki valami bántót és alázd meg. Majd onnantól kicsit visszafogja magát és rájön többre menne ha az előnyeit hangsúlyozná, mint most hogy tökéletesnek akarja magát beállítani amikor egy senki.

2010. márc. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
á... itt már nagyon másról van szó. Ő tuti nem érzékeny. Egyébként ő aláz meg mindenkit, őt nem szokták, mi csak tűrünk, és elviseljük.
2010. márc. 14. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem beteg. Egészséges önbizalma van. Miért lenne a beképzeltség betegség? :DDDD
2010. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Inkább lelki sérült, nem beteg (persze azzá válhat, az ilyesmi nincs kőbe vésve). Nem kell vele foglalkozni, ott kell hagyni, amikor bunkózik. Ha vannak tiszta pillanatai, amikor le lehet vele ülni beszélgetni, na, akkor kell vele foglalkozni. Persze a saját szintjén... Elhívni haverokkal értelmes buliba, lehet, hogy csak a társaság hiányzik neki, csak nem tudja rendesen kimutatni.
2010. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!