Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki pánikbeteg vagy szorongós,...

Aki pánikbeteg vagy szorongós, nálatok van a napnak olyan időszaka amikor jobban illetve rosszabbul vagytok?

Figyelt kérdés
Én konkrétan arra gondodlok,illetve magamon azt tapasztalom,hogy egész nap szorongok,nem vagyok tú jól,szédelgek,de délután-estére már jobban leszek. Akkor sokkal nyugodtabb vagyok mint napközben. Ez miért lehet? Miért nem érzem magam egész nap űgy mint este? Nyugodtnak.Nem értem.
2015. szept. 22. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem is ilyen gondjaim vannak, általában akkor erősödik fel amikor a többiek dolgozni vannak és egyedül vagyok, aztán mikor már itt a családom (legalább egy kis része) jobban érzem magam, ha este lefekszem aludni az egy kész tortúra nekem talán akkor a legrosszabb.

Sokszor nem is tudom követni, mert van hogy hetekig borzalmas a kedvem utána pedig 1-2 napig szinte repülök és már a jó kedvnél tudom, hogy nemsokára jön a hullámvasút lejtmenete.

2015. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ugyanez nálam is :-( Ha jól érzem magam,már csak azért sem tudok örülni,mert tudom hogy lesz még megint rossz is :-( :-(
2015. szept. 22. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem elhanyagolható az összefüggés azzal, hogy délután-este már nem kell iskolába/dolgozni meg máshova menni.

Ezért.

2015. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!