Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen nehéz élni?

Miért ilyen nehéz élni?

Figyelt kérdés
MEg akarok halni. Most. Vagdosni szeretném magam, de nem tudom hogyan. Hánytatni szeretném magam, de jön fel semmi, ha ledugom az újjam. Undorító csúnya lány vagyok.

2015. szept. 24. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így érzel, de hidd el, az öngyilkosságnak semmi értelme. Mi a baj? Miért akarsz meghalni? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak. Ha úgy érzed, hogy attól jobb lesz, akkor írj nyugodtan, beszélhetünk egyet. Vagy beszélgess a családoddal, barátaiddal, valakiben, akiben megbízol. Vagy egyszerűen csak hívd fel a két telefon valamelyikét, és hagyd, hogy segítsenek! [link]
2015. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Mit csinálsz, tanulsz, dolgozol? Barátaid vannak?
2015. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez.✋ Szóval nem vagy egyedül.:)
2015. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves tanuló lány vagyok, az utolsó évem a suliban, és vannak barátaim.
2015. szept. 25. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan társaságot vagy hobbit ahol senki sem a kinézeted alapján ítél meg, hanem csak az embert látják benned és értékelnek.
2015. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!