Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van az hogy ilyen...

Miert van az hogy ilyen "rosszul" vagyok?

Figyelt kérdés
Mar kb 2 eve hangulatingadozasom van. Egyszer baratokkal elmentunk szorakozni akkor meg porogtem, es szivarvanyt konnyeztem, a masik pillanatban mintha meghalt volna egy rokonom. Emiatt mostanaban nem is megyek ki szorakozni mert ugyis egy ora utan rosszul ereznem magam. A masik az, hogy dadogok, de nagyon. Pedig 2-3 eve meg szavalo versenyekre is eljartam.. Valakinek valami otlet?
2015. szept. 27. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Agy CT, neurológus...ha neurológiai szempontból minden rendben van, akkor pszichiáternek kell elmondanod a tüneteid, hogy a diagnózist létretudja hozni. Könnyen gyanús a bipoláris zavar, de azt majd hadd állapítsa meg a szakember.

De járj utána, itt mit vársz? Nincs semmi tipp, ki kell vizsgálni. Ha pedig nem mész el orvoshoz, akkor az is egy tünete annak, hogy beteg vagy, mert egy betegnek többnyire nincs betegségtudata.

2015. szept. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!