Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok néha koncentrá...

Miért nem tudok néha koncentrálni? (főleg vizsgán)

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nyelvvizsgázni, és iszonyúan rosszul ment.

Gyakoroltam egy csomót itthon, nagyon jól ment, de a vizsgán egyszerűen nem tudtam koncentrálni. Nem értettem azt amit olvasok, és egyszerűen nagyon nem ment az egész.

Mintha kihagyott volna az agyam.

Egyszer már volt ilyen tavaly, töri szóbelin, akkor is ugyan ez volt. Hiába olvastam el 6x, egyszerűen nem értettem meg.

Mitől lehet ez? Nagyon zavaró tud lenni, ha ilyen miatt bukom el a vizsgáimat. Nem izgultam, reggel ettem, szedek c-vitamint, magnéziumot, vitaminokat, ásványi anyagokat, eszek rendesen, változatosan, sportolok is. Ki is voltam pihenve...


2010. márc. 14. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azért mert izgúlsz. Divatos szóval élve stresszelsz. Olyankor mindenki másképpen teljesít, csupán van aki jobban van aki rosszabbúl. Ha megtanulod magadat nyomás alatt is uralni, akkor nem lesz baj.

Sok sikert!

2010. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nem izgulok, és nem is nagyon stresszelek.

Pl. az előző érettségi vizsgáimon marha jól teljesítettem. Nem volt ilyen, hogy nem értettem azt amit olvasok.

2010. márc. 15. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
azt írtad hogy nem izgultál akkor valószínű más gondolatok elterelték a figyelmed, ami a vizsgád rovására ment
2010. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem helyezz fel egy análvibrátort a popidba és rögtön minden menni fog
2010. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képes voltál egy több hónapos kérdésre a saját kis ovis szintű butaságodat beírni? Azért gratulálok.
2010. máj. 25. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!