Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék jobban koncentrá...

Hogyan tudnék jobban koncentrálni, figyelni?

Figyelt kérdés
Nagyon szétszórt vagyok, könnyen elterelődik a figyelmem. Viszont hamarosan újra itt a vizsgaidőszak, már most kellene tanulnom... van esetleg valami gyógynövényes valami vagy egy illat ami segíthetne? vagy valami gyakorlat? relaxáció, meditáció nehezen megy pont azért, mert nem tudok összpontosítani... tudom, hogy voltak már hasonló kérdések, de azokban nem találtam meg a választ. régebben úgy tudtam jól koncentrálni,ha jegyzeteltem, de most már az sem megy... valakinek ötlet?
2010. máj. 11. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sport, sok folyadék, szőlőcukor ...esetleg valami bogyó a gyógyszertárból
2010. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is megteszi: [link]
2010. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az utolsó egy baromság! Kamu az egész.

Szerintem játssz memóriajátékokat, vagy stb. A tanuláshoz pedig kell egy kis akaraterő is. Ha nem akarsz tanulni, akkor mégis, hogyan fogsz? :D

2010. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!