Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek menjek el orvoshoz...

Szerintetek menjek el orvoshoz? Ti mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem csak külső szemmel, de magamon is tapasztalom azt, hogy furcsa viselkedésem van, nehezemre esik bárkinek a szemébe nézni, csendes is vagyok. Nehezen döntök, gondolkozok, nehezen koncentrálok, folyton azt érzem akadályokba ütközök. Társaságba nem merek megszólalni, ilyenkor folyton nő bennem a feszültség. Mindennap végén próbálnám a szüleimnek azt mondani hogy minden rendben volt mai is, ilyenkor kicsit könnyezek, de akkor azt mondom, hogy belement valami a szemembe.. Nem akarom velük ezt egyáltalán éreztetni, azt ahol nem lát senki el kezdek sírni. Van, hogy azzal vidítom fel magam, hogy elgondolkozok a múltban mi történt vagy ami rossz volt, hogy csináltam volna helyesen. Régi ismerőssel ha találkozom, azzal tudok nevetni a múlton, de a jelenbe képtelen vagyok jó pillanatokat teremteni. Nehezen illeszkedem be, ez kiderülhetet abból, hogy társaságba szótlan vagyok. Mostanában egyre több az öngyilkos gondolat, ennyi ítélettel körbevéve.
2015. szept. 29. 20:17
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, srác vagy csaj, de csak azt tudom mondani, hogy vegyél egy motort. Motoros vagyok, és tudom milyen érzés motorozni. Na az az igazi felszabadulás. Ha ezt meg tudnád tapasztalni, akkor társaságba se lennél ilyen, tök rendben lennél. tényleg próbáld ki, viccen kívül, egyből rendbe lenne minden.
2015. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!