Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durván pánikbeteg és...

Nagyon durván pánikbeteg és hipochonder vagyok. Hogy küzdhetném le ezt végleg?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap, hogy ne lennék rosszul, főleg, ha mennem kell valahova vagy egyedül vagyok itthon. Van, hogy olyasmi rosszulléteim vannak, mint pl. fejfájás, szédülés, gyengeség (egyébként mindig nagyon gyenge vagyok és semmihez sincs erőm, állandóan csak aludnék), van amikor a gyomrommal vannak problémáim, (ma is egész nap ég, fáj meg zuborog a gyomrom) e mellé szokott társulni hányinger/hasmenés. Ilyenkor mindig bebeszélem magamba, hogy biztos beteg vagyok, elkaptam valami vírust..És nem bírom elviselni a betegségeket, nem kell komolynak lennie egy egyszerű megfázás kiborít, de aztán tovább ragozom a dolgot és bebeszélem magamnak, hogy tuti valami komoly bajom van, ettől meg mégjobban bepánikolok és ilyenkor jön a halálfélelem, úgy érzem megőrülök. Voltam szakembernél de végül mindig arra jutottunk, hogy ezt úgy is csak magamnak fogom tudni leküzdeni, de nem tudom, hogyan?! Mindig betegnek érzem magam és ez annyira rossz.
2015. szept. 30. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs túl sok szabadidőd?

Foglald le magad olyan dolgokkal amiket szeretsz.

Mozdulj ki többet.

Sportolj.


Gyomroddal voltál kivizsgáláson? Lehet sok a savad az tud okozni gondokat.

2015. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Detto ez van nallam is,melle meg jon egy kis agorafobia,szoval sehova sem megyek,ha mennek kell akar az utcara ki is,mar rosszul vagyok,es menekulnek.

Annyit tudok biztosan,hogy amikor dolgoztam,valamint kulfoldon voltam,nem jott a tunet.ott is kicsit feszult voltam de nem ennyire.

Tapasztalatbol mondom,minnel jobban bezarod magad,annal betegebb leszel.

Keress hobbyt,es tereld el a figyelmedet.

Ajanlom meg a meditaciot,es a jogat.

2015. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!