Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet tenni valamit ebben az...

Lehet tenni valamit ebben az időben a rosszkedv ellen?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam mikor ilyen hideg, borongós, esős idő van. Nagyon lehangolt és fáradt vagyok és az elkövetkező hetek nagyrészt ilyenek lesznek.
2015. okt. 5. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja, milyenek lesznek a következő hetek. Ma speciel sétáltam egyet a (tény, nem hosszú ideig tartó) napsütésben :) De sima borult időben is lehet túrázni s a mozgás jót tesz a közérzetemnek.

Bent pedig plédbe burkolózva lehet teázni, filmet nézni, összebújni a kedvessel, zenét hallgatni, kinek mi a jó. De mozogni is kell.

2015. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretek sétálni, de ilyen időben nagyon nehezen veszem rá magam, az is inkább csak napsütésben megy. Ilyenkor kint is olyan lehangolt vagyok.
2015. okt. 5. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én imádom.

Engem az akaszt ki, ha 40 fok van, meg benn 30.

2015. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!