Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy depressziós embernél...

Egy depressziós embernél milyen kémiai folyamatok változnak meg?

Figyelt kérdés
Röviden légyszíves valaki magyarázza el nekem.

2015. okt. 7. 20:26
 1/6 anonim válasza:
Nem vagyok a téma szakértője kifejezetten, de ha gondolod olvass utána ezen információk alapján; megváltozik a testünkben a dopamin, oxitocin, vazopresszin szint (ezek a legfőbbek) nagy hatással vannak szervezetünkre. Ajánlom figyelmedbe ezek tanulmányozását, rendkívül érdekes téma. Részben én is belekezdtem, de sajnos a sok tanulnivaló mellett nehéz. =)
2015. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző vagyok, csak hogy értsd ezek ún. "boldogság HORMONOK" melyek felelősek ezen tekintetben a szervezetünkért :D
2015. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki a dolog, hogy ezek a boldogsághormonok mindenkiben ott vannak csak tenni kell azért hogy felszabaduljanak és kifejtsék a hatásukat.
2015. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy táplálékkiegészítő, ami tartalmaz megfelelő arányban omega 3,6,9-et, tökéletesen elmulasztja a depressziót. Feljut az ér- agy gáton és közvetlenül az agyban fejti ki hatását.. Csak megjegyezném, hogy a szülés utáni depresszió sem azért alakul ki, mert a kismama utálja a gyerekét, hogy sír, hanem azért, mert a terhesség folyamán és később a szoptatáskor is a kicsi fejlődése során a szervezetéből elfogytak a jó, telítetlen zsírsavak.... Ilyen egyszerű az egész!
2015. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a szervezetéből elfogytak a jó, telítetlen zsírsavak.... Ilyen egyszerű az egész!"


Kedves 4-es. Te aztán jól megoldottad a pszichiátria rejtélyeit.

2015. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm elismerő szavaidat :) Tudnék még nagyobb érdekességet is mondani, de látom megdöbbentő lenne!
2015. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!