Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki depressziós volt, az ki...

Aki depressziós volt, az ki tud gyógyulni teljesen, hogy olyan legyen mintha sosem lett volna depressziós? Mintha sosem lett volna semmi baja?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő mélylélektani terápiával (KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi, Ericksoni módszerek) igen
2015. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyen betegség után nem leszel olyan állapotban, mintha semmi se történt volna.
2015. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De minden betegségből tanulsz valamit.
2015. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom, hogy úgy, mintha sosem lett volna bajom, nem lehet, de ez nem probléma, sőt! Depresszióból terápiával olyan új személyiséget tudtam felépíteni, amilyet korábban nem, tehát nem olyan lettem, mint előtte voltam... az baj is lenne, ha ugyanolyan lennék, mert a korábbi énemnek olyan problémái voltak, ami miatt depressziós tudott lenni. Ehelyett teljesen, gyökerekig ásva újra lett strukturálva a személyiségem olyanná, aki már nem is tudna depressziós lenni, mert képes csírájában megoldani azokat a problémákat, amik oda vezetnének.
2015. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: Hogyan tudtad ezt megcsinálni?
2015. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4: Na, ez engem is érdekelne. Hogy csináltad?


kb. 20 éve vagyok depressziós és szociális fóbiás. Gyakorlatilag így éltem le az életem. El nem tudom képzelni, hogy hogyan tudnék megváltozni.

2015. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2015. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!