Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió lenne? Vagy mi?

Depresszió lenne? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok.Eddig mindig nagyon bodog voltam csak ugy sugaroztam a suliba.De...mostanában nagyon sokat sírok. Úgy a semmin.A múltkor kémia órán kijott rajtam minden ami eddig történt velem es sirtam a barátnőm nem latta melletem mert igyekeztem hogy ne vegyék eszre.


Problémáim:egyik barátnőm osszejott azzal a fiuval aki nekem nyár eleje óta tetszett. Eddig nem tudtam annyira felfogni de mintha az idő elteltével egyre jobban kezdem felfogni hogy ezt megmerte velem csinálni.Most már nem tudom annyira elviselni kezdem megutalni.A legjobb baratnom total kiakadt ezen.Megutalta.A másik hogy apam lelepett amerikaba es most karácsonykor lesz 3 éve hogy nem láttam de ugy hogy egy szót nem beszeltem vele.Gyerek tartast természetesen nem küldd.


Nagyon sírós vagyok mostanában. Anyukam ha egy icipicit elkezd velem veszekedni én alig birom ki hogyne sirjam el magam.

Ez volt múltkor a suliba:baratnom a pasijaval, apam, anyám, és a feketeség.

Mindenott jött ki.Van egy kikutyam ot szoktam megszorongatni itthon amikor kijon rajtam a sírás tőle egybol megnyugszok egy kicsit.

Ez mi lehet? Depresszió? 15/L


2015. okt. 10. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit depressziós vagy igen. Nem csoda, ha ennyi minden ért mostanában. Próbálj meg inni citromfű teát naponta 2 csészével, és szedjél B-MAX vitamint. A DM-ben lehet ezeket megvásárolni. Szerintem segíteni fog.
2015. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem szeretnék depressziós lenni.Mert azegy betegség én meg irtozok tőlük. Mindenkepp elmegyek a Dm be
2015. okt. 10. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!