Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érezhetem ezt? Valamilye...

Miért érezhetem ezt? Valamilyen betegségem van?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok.A suliban kiskorom óta mindig kinéztek maguk közül az osztálytársaim (nem cigizek,nem vagyok minden este berúgva,stb.).Valamivel jobb lett a kapcsolatom az osztálytársaimmal,de így sem találom a helyem.Két ''csoportra'' van az osztály szakadva,és valamiért egyikhez sem tartozom.Soha nem voltam tele barátokkal,a legjobb barátom ma már kollégiumban van ezért nagyon ritkán találkozom vele,több barátom nincs is.Az osztályban is azt érzem hogy senki nem vesz komolyan,és úgy érzem néha hogy ott sem vagyok,pedig én (fogjuk rá) próbálok barátkozni,de nem tudok úgy soha megnyílni és elengedni magamat hogy legyen esélyem barátokat szerezni..Van hogy meg sem merek szólítani embereket,félek hogy valami rosszat mondok,inkább csöndben maradok.Társaságba nem járok,inkább itthon foglalom el magamat különféle módon.Félek hogy kinéznének,butának tartanának.Bocsánat hogy hosszú lett! (Még mielőtt valaki félreértené,nem vagyok depressziós,nem vagyok szomorú,vannak hoszútávú céljaim...) 15/F

2015. okt. 13. 21:42
 1/1 anonim válasza:
Majd suli után biztosan megtalálod az igazi barátaid vagy esetleg próbálj meg iskolán kívűl barátkozni. Nem muszáj a barátaid pont az osztálytársaid legyenek. Felejtsd el őket, ne légy velük haragba, csak egyszerűen tekints rájuk munkatársakként és nem közeli barátokként. Ha nem akarják a barátságod, akkor ne eröltesd, kapsz te sokkal jobb barátokat is. Sőt ha szeretnéd szívesen beszélgethetünk. Nekem is vannak hasonló tapasztalataim középsuliból. :) 21/L
2015. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!