Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha 13 évesen...

Mit tegyek ha 13 évesen rászoktam a cigire?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki veszi neked?

Szüleid tudnak róla ?

2015. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki sem veszi. Egy dobozzal vett anyu és tegnap 4 et ma 3 mat szívtam titokban de nagyin kivánom. Ha többet nem szivok akkor se ha hiânyzik akkor mennyi idö mire leszokok.
2015. okt. 14. 16:07
 3/5 A kérdező kommentje:
?
2015. okt. 14. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig csak 1 dobozzal szívtal el akkor viszonylag könnyen le tudsz szokni. Maximum 1-2 hét. Mert te nem tudsz venni, mas sem fogja megvenni neked, mivel túl kicsi vagy. Ha anyukadat megkered, szerintem ellenezni fogja, komoly következményeket ad amiért ra szoktál. Nyilván ezt sem fogod csinalni. En a helyedben innentől kezdve napi 1 et szívnek, nehány nap után kétnaponta stb.

De ha egy nap elszívott az összeset akkor is le tudsz majd róla szokni, csak jobban fogsz szenvedni.

2015. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyámasszonykatonája. Mostantól nem szivok és késsz ha hiányzik akkor hiányzik rágok hehette rágot. Í mennyi idö mire egyáltalán nem fog hiányozni?
2015. okt. 14. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!