Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham lehet vagy...

Ez pánikroham lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés

Utcán, boltban, plázában, moziban, nyaraláskor jön elö föleg, néha otthon is.


2 éve kezdödött, a semmiböl. Nem történt velem semmi nagy dolog akkoriban, se jó-se rossz. A fejem elkezd húzni, mintha elájulnék, hirtelen összerándulok, szédülök és összeszükül az egész világ. Úgy érzem földbegyökerezik a lábam. Mások szerint elsápadok és "robotmódra váltok" (késöbb nem is emlékszem mit mondtam ilyenkor nekik)


Fél óra kell mire elmúlik. Ha gyorsan hazmegyek ott hamarabb elmúlik. Amúgy 25 éves férfi vagyok. Legutóbb a barátnömmel mentünk új albérletet nézni egy nagyon szép helyen (3 éve vagyunk együtt) és ott jött elö. Viszont elöfordul hogy szokás szerint megyek a munkába reggel vagy megyek hazafelé és ott leszek rosszul (nincs semmi rendszer benne). Volt hogy le kellett ülnöm a kerítés mellé.


Pánikroham ez vagy valami szervi baj?



2015. okt. 19. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem pánikroham, legalábbis nem tipikus, mivel annak a legfontosabb tünete az erős félelemérzet, te pedig arról nem írtál semmit. A pánikrohamnak a lefolyása sem ilyen. Nagyon sokféle betegség lehet, kezd a háziorvosodnál, ő majd elküld a megfelelő helyekre.
2015. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először orvoshoz menj (lehet szív v. érrendszeri probléma, kellene vérnyomás mérés, vércukorszint , EKG stb.) ha nem talál semmit akkor pszichológus
2015. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én pánikbeteg vagyok, de szerintem az alap kivizsgáláson kívül, kellene neurológus is és csak utána pszichológus, vagy pszichiáter. Nem minden rosszullét pánikroham.
2015. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez az.
2015. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!