Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki beszélne velem? Sírok,...

Valaki beszélne velem? Sírok, megfullaszt a magány, a fájdalom, a szorongás, a keserűség.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. A történetem elég hosszú, de igyekszem rövidre fogni. Kiskorom óta küszködöm szorongással. Sose volt normális családom, apám agresszív volt, kicsiként alig láttam, akkor is ordibált vagy verekedett anyummal. Anyumnak sose voltam elég jó, állandóan kritizált és ezzel a lelkembe hatolt. Suliban a tanítónők szintén nem kedveltek. 5.-es voltam amikor először közösítettek ki. 7.től felfele pedig folyamatosan. Teljesen darabokban voltam, sodródtam az árral.

Kiderült, hogy szociális fóbiában és depresszióban szenvedek.

Elvégeztem a sulit, és elkezdtem egyetemre járni, így kaptam pénzt kajára, amit én pszichológusra költöttem. 7 hónapot jártam kognitív és viselkedésterápiára, majd látva, hogy nem haladunk, nekikezdtem egy feltáró, analtikus terápiának, ahol relaxálni is tanulunk. Nos, ide március óta járok. Közben elkezdtem antidepresszánst szedni, 3 hónapja szedem, melléje frontint, ami szorongásoldó.

Az utóbbi időben tényleg mindent megtettem, hogy gyógyuljak meg.

Úgy érzem, mégsem tartok szinte sehol. Emberek közé mentem, kerestem a boldogságot, értékeltem, amim van, szorgalmasan jártam a pszichoterápiára, elkezdtem a gyógyszert.

Most is ugyanott állok. Egyedül, magányosan. Sírok. Senkit nem érdekel. És nagyon fáj.

Mit tegyek? Valaki beszélne velem?

Egyáltalán kiben lehet bízni?

A lelkem nagyon vérzik.

Valaki segítségen, kérlek!



2015. aug. 1. 21:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy sulit egy hónap után otthagytam.
2015. aug. 1. 21:58
 2/15 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod :)
2015. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz nekem is:)
2015. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is :)
2015. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem is irhatsz ha gondolod:)
2015. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szeretném, ha írnál nekem... <3
2015. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
írhatsz nekem is.
2015. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Írj, ha még aktuális.
2015. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ha esetleg még aktuális, nekem is írhatsz. Szintén szociális fóbiával és depresszióval küszködöm.

15/L

2015. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Írj nyugodtan! 19/L
2015. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!