Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham, erős szorongás a...

Pánikroham, erős szorongás a munkahelyi stressz miatt?

Figyelt kérdés
6 Honapja dolgozom egy gyarban, ahol annyira szarul erzem magam, hogy neha mar nem birom.... mar regota vannak panikos, szorongasos problemaim, de amiota a jelenlegi helyemen dolgozom annyira felerosodott, hogy pszichiaterhez fordultam gyogyszerert. Hetvegen sem tud az agyam kikapcsolni. Akkor is azon gorcsolok, hogy uristen hetfon kezdodik elolrol a remalom. Iszonyat bunko, taho a fonokseg. Kihajtjak a belunket konkretan es mellette olyan a legkor, hogy rosszul vagyok tole. Az utobbi 2-3 honapban annyira felerosodott a szorongasom, hogy kibirhatatlan. Legszivesebben azonnal leszamolnék. A párom nem érti meg a helyzetem, pedig o is latja hogy kikeszulok, itthon bőgök, szorongok, nem tudok aludni. Megis hajtogatja, hogy menjek menjek, a munkahelyvaltas szerinte nem megoldas. En meg szet tudnek robbanni attol, hogy o akarja nekem megmagyarazni mit birok elviselni. Probalok minel kevesebb frontint szedni. A cipralexbol is csak egy negyedet szedek. Nem is igazan hat. Nem szedek frontint minden nap, csak ha nagyon muszaj egyet (0.25) mit tanacsoltok?
2015. okt. 19. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet és ha ennyire törődik veled, akkor párt is... A gyógyszer szedés nem megoldás...
2015. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet pánikrohamod, attól, hogy utálod a munkahelyedet. Jobb lenne váltani, ha megoldható. Szerintem nem a párod dolga ezt meghatározni, a te életed, te döntsd el, hol szeretnél dolgozni, az persze nem jó, hogy nem áll melletted.
2015. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Férfi,nő? Mi az ami kiborít ,maga az emberek vagy a környezet? Tudom nagyon könnyű azt írni,hogy hagyd ott a munkahelyet és kész,ez nem ilyen egyszerű. Saját tapasztalat....
2015. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha megoldható, érdemes munkahelyt váltani, semmi nem éri meg, hogy ilyen idegállapotban legyél. Mindig az egészséged legyen az első és legfontosabb tényező, a párod negativitására meg szerintem szintén nincs szükséged....
2015. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Más munkahelyen is előjön majd. Legalábbis a munkahelyek 99%-nál biztos.

Ha rászántad magad az antidepire, szedd rendesen és rendes mennyiségben. Pár hónap alatt csodákra képes. Addig meg muszáj lesz növelned a frontin adagot, 0,25 mg az semmi.

2015. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!