Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki öngyilkosságot...

Ha valaki öngyilkosságot kísérel meg, de kíhivják rá a mentőket, de az öngyilkos nem működik együtt pl ellenáll, akkor mit tehetnek vele?

Figyelt kérdés
Tényleg kérhetik olyankor rendőr segítségét ?
2015. okt. 22. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy attól is függ, hogy mit csinált.

És, hogy hogyan áll ellen.


Gondolom,először megpróbálják maguk a mentők, mondjuk kényszerzubbonyba tenni, hiszen nincs magánál, és esetleg nem lenne idő megvárni a rendőröket.

2015. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kérhetnek.
2015. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kap 1 koktélt injekció formájában miközben lefogják. Ha nem sikerül lefogni, akkor a mentős fog kérni hatósági segítséget. Ha a mentősökre is rátámad akkor nem csak pszichiátria, hanem bíróság is lesz belőle. Majd akkor veri a fejét a falba, hogy sikerült túlélnie és most még szarabb helyzetbe került, mint amikor megakart halni...
2015. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kihívhatják a rendőrséget.
2015. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit nevezünk ellenállásnak.

Példának okáért két személyes történet:

1. vagdostam magam a suli wc-ben, nem mentem be órára, megkerestek, véres volt a padló, nem akartam ajtót nyitni...

Nem emlékszem pontosan, de mintha rendőr és mentő is ki lett volna hívva (rendőr biztos, de gondolom mentő is)...De nem történt semmi, csak mondták, hogy nyissam már ki..s kinyitottam. Annyira már nem emlékszem mi volt..azt tudom hogy bevittek baleseti sürgősségire, meg bekötötték...de én akkor nem is akartam meghalni.


2. bevettem gyógyszereket, bealudtam, mentőt hívtak, mentő kijött.

Nem akartam, hogy megvizsgáljanak, vay egyáltalán bármit csináljanak.

Felkaptak az ölükbe és egy darabig úgy vittek..

2015. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!