Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, mit csináljak?

Meg akarok halni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok iskolás, még igazából nem keztem bele az életbe, de már most kivagyok idegileg. Nem akarok élni, szerintem és ahogy elnézem mások szerint is ey sz#r ember vagyok, butának is tartom magam, olyan mintha agyilag nem lennék rendbe, visszahúzodó p#cs vagyok, nincsenek barátaim, akikel tartok kapcsolatot igazából azokkal se érzem jól magam rájuk vagyok utalva mert kapcsolatot rajtuk kivül senkivel nem tudok teremteni és ezért látszom csicskának és ebböl adódnak az olyasfajta megjegyzések mástól, hogy engem csak kibeszélnek. Valahogy ezen soha nem leszek képes változtatni, mert ez csak terjed mint egy virus és sose vesznek majd komolyan. Minek élni még X évet szenvedésbe inkább kinyírom magam. Nem látom a felhőt a sötét felleg miatt.
2015. okt. 23. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
*nem látom a napot...
2015. okt. 23. 20:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Mért hagyod h csicskáztasanak? Üsd ki valamelyiket
2015. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Gratulalok. Feladni rohadtul konnyu, sot azt a legkonnyebb. Nem gondolsz a csaladodra csak magadra?! Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni, legyel nyitottabb! Es csak mondanam, hogy az eletben mindenkinek vannak gondjai, de ha mindenki igy gondolkodna, akkor mar kihalt volna az emberiseg.. Ugyhogy gondolkozz el rajta egy picit!
2015. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aszem ha a helyembe lennél pont leszarnál mindenkit...
2015. okt. 23. 21:03
 5/8 anonim válasza:
Szia!Ezt èn is àtéltem iskolàs koromban.Sokat sírtam bàntottak az osztàlytàrsaim.De erős maradtam és most főnök vagyok egy nagy cégnél és sokan szeretnek mert nem szàlltam el ès nem bànok ùgy senkivel ahogy nem szeretném,hogy bànjanak velem!A sors fintora hogy az egyik ilyen osztàlytàrsam nàlam felvételizett a cégnél.:-)De nem jött be a màsodik felvételizős körre.Szégyelte magàt làtszott.Szóval ne add fel!Lehetsz értékes ember masoknak.
2015. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amugy miert hagyod, hogy olyanok iranyitsak az eleted, akik kb. semmibe neznek??!
2015. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A buta emberek nem veszik észre, hogy buták, úgyhogy biztos, hogy te nem vagy az. :)
2015. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Ugorj ki az intersziti alá, probléma megoldva.
2016. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!