Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni, de...

Öngyilkos akarok lenni, de élni akarok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú történet,mondjuk úgy valaki csúnyán vissza élt a szeretetemmel.Depressziós tüneteim vannak.Nem tudom mit tegyek,csak a gyógyszeres doboz tartalmára gondolok,hogy hátha van benne olyan amitől elalszom.Én nem bírom ezt a tehert amit érzek,az egyetlen lány akit szeretem tönkre tett lelkileg,és már nem tudom mit tegyek,nem tudom mi tart vissza.
2015. aug. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Legyél...most erre mit írjak..őszintén megmondva, engem nem érdekel, mit csinálsz.
2015. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mondták neked, hogy lány és trolibusz után nm futunk, mert úgyis jön másik?????

A kedvenc zenéddel foglalkozz, hallgasd és merülj el egy pár napig benne.

2015. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Legyél öngyilkos és akkor már nem lesz gondod az élni akarással.
2015. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hmm... hány éves vagy? Erősnek kell lenned. A legjobb lenne, ha pszichológus keresnél fel, vagy legalább egy olyan személyt, akiben 100%ig megbízol. Ilyenkor nehéz elhinni és nem megnyugtató, de hidd el, hogy ez az állapot el fog múlni!! Nem mondom, hogy találsz jobbat (pedig fogsz), ezt sem hinnéd el. Keress valami hobbit, amivel letudod magad kötni, sokat tud segíteni ilyenkor. Kitartás!
2015. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Először el kéne dönteni, hogy akkor melyik.
2015. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Olyat nem találsz ami örökre elaltat. Öngyilkosnak lenni nem egyszerű manapság.

Javaslom menj pszichológushoz. A beszélgetésen kívül kaphatsz tőle nyugtatót ami elviselheővé teszi a legnehezebb időszakot.

2015. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmi bánat miatt a legnagyobb marhaság ilyenekre gondolni! Háát nem lennék újra fiatal:) Amúgy meg te is tudod,hogy úgysem teszed meg,akkor már jobb ha el is felejted! Azzal mutasd meg neki,hogy milyen faca csávó vagy ,hogy boldog leszel és nagy ívben tojsz rá ezek után.
2015. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!