Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alábbi szerek segíthetnek...

Az alábbi szerek segíthetnek kimerültség esetén?

Figyelt kérdés

Emberek között dolgozom napi 8 órában.

Mostanra úgy kimerültem, hogy ingerlékeny és feszült vagyok. Nem tudok aludni sem rendesen. Napi 5 órákat alszom, azt se jól.Minden apróságra ugrok. Ez nem én vagyok, nem ilyen vagyok alapvetően.


Ha tehetem, elzárkózom az emberek elől. Nyugalomra van szükségem.


Eddig nem szedtem semmit. Komoly gyógyszert és nyugtatót most sem akarok.


Ezt a kettőt ajánlották nekem:

MagneB6

Sedatif PC


A kérdéseim még: a MagneB6 milyen formákban kapható? Ampullában, porban van? Vagy a tablettát széttörhetem?


Sedatif PC-ből van szopogató tabletta formában?


2015. okt. 25. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
MagneB6 tablettában van ,másikat nem ismerem .
2015. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ?

És a MagneB6 tabletta milyen nagy? Szét szabad törni?

2015. okt. 25. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,hogy mekkora a tablettája a MagneB6 -nak.

Én Magnézium +B6-ot szedem ,mert annak tojás alakja van és könnyebben letudom nyelni.Nem tudom ,hogy szétlehet -e törni a tablettáját .Úgy kérjed a gyógyszertárba ,hogy a nagy méretet nem tudod lenyelni és akkor több fajtát is tudnak ajánlani. Gondolom neked is ez a gondod azért kérdezted ,hogy szét lehet -e vágni. Amúgy lehet ,hogy pezsgőtablettába is van ,de nem vagyok benne biztos .

2015. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!