Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van, folyton kattog...

Mi bajom van, folyton kattog az agyam, tele vagyok grandiózus tervekkel, nem bírok leállni?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy vállalkozószellemű vagyok, de borzasztóan, folyton ötletrohamaim vannak, terveim.


Másrészt meg fejleszteni akarom a szakmai tudásomat, előrelépni munkahelyen.


Egyszerre a kettő nem megy, de egyikről se bírok lemondani, mit tegyek???

nárcisztikus vagyok, maximalista vagy mi, de egyszerűen nem bírok leállni, megnyugodni egy ponton.


tévedés ne essék nem vagyok hiperaktiv.


2015. okt. 26. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd ha jó helyen vagy, kreativitásod a cég értékeli, akkor nincs ezzel semmi gond. Pechesebb eset az, ha olyan munkakörben dolgozol, ahol ahol a cég, vagy főnököd nem akarja hogy szárnyalj, csak húzd az igát, ez esetben viszont pont az ambícióid, saját erős önértékelésed segíthet abban, hogy merjél váltani.
2015. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt kihagytam, hogy magánvállalkozásokról van szó, köze nincs a jelenlegi munkakörömhöz, a pénzcsinálás művészete vonz, ez hajt. Az alapprobléma az, hogy számomra nincs lehetetlen, bármibe bevállalós vagyok. Az a baj, hogy nem vagyok képes felismerni, azt ami mások számára lehetetlen. Olyan mintha egy gta játékban élnék.
2015. okt. 26. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
A pénzcsinálás művészete leginkább kereskedéssel megy. Nézd meg kicsiben, hogy van-e hozzá érzéked, kezdj tőzsdézni mondjuk pár százezer forinttal,de ne többel mint a megtakarításaid 10-20%, mielőtt vállalkozásba kezdenél.
2015. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, állandóan azt lesem, miből lehetne pénzt csinálni, milyen vállalkozást lenne érdemes indítani...

4 évig egyéni vállalkozó voltam (főállás mellett), csinálgattam egy-két bérmunkát (webdesign, webprogramozás), voltak "pénzcsináló" honlapjaim (az egyikre 3 nap alatt 300-an regisztráltak, de sajna bebukott egy külsős cég miatt - a másikat bemutattam egy-két helyi vállalkozónak, de nem nyerte el a tetszésüket - a harmadik kb. 80%-ban kész van, de már ehy éve hozzá sem nyúltam), most a kereskedésbe vágtam bele, tegnap rendeltem meg az induló készletet, és szabadidőmben állandóan a devizarőzsdéről olvasgatok. Borzasztó, milyyen pénzbu*ik vagyunk :D

2015. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez durva :D a tőzsdézésről a hétvégén olvasgattam, de ahhoz sok év kell, hogy eredményes legyen benne az ember, esetleg mélyülj el jobban az webprogramozásba, bár le a kalapom elötted, te le is tettél valamit az asztalra, én eddig csak tervezgettem. Ha van jó ötleted, beszállok, én is tudnék mit mesélni..oly kevés az olyan vállalkozószellem, mint mi.
2015. nov. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!