Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha öngyilkossági gondolatokkal...

Ha öngyilkossági gondolatokkal, tervekkel elmegyek orvoshoz, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatok lesznek ? Pszichiátriára beküldhetnek-e vele ? 1 elkezdett kísérlet volt,de nem hajtottam végre.De gondolat szintjén minden nap kínoznak,az öngyilkos gondolataim.
2015. szept. 21. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichiátriára kapsz beutalót, ahol az orvos először beszélgetni fog veled, esetleg tesztet is készít, ezután fogja eldönteni a további kezelést. Mindenképpen menj el, és legyél őszinte az orvossal, saját érdekedben, különben nem tud segíteni rendesen.Gyógyulást neked.
2015. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Azonnal gyógyszerezni fognak! Nem a "betegséget" gyógyítják a pszichiátrián, hanem a tüneteket kezelik. Nézz utána a pszichiátriai gyógyszereknek, mielőtt "belevágsz". Előtte beszélj a családoddal, vagy akiben megbízol.
2015. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg javasolni fogja a gyógyszerszedést, a terápiát és az osztályra való befekvést is. Kötelezni nem kötelezhet senki, ameddig nem vagy konkrét életveszélyben, tehát attól hogy elmész a pszichiáterhez, még nem fognak erőszakkal bent tartani vagy gyógyszerrel tömni. Viszont a te érdekedben ajánlom, hogy fogadd meg a tanácsait, hidd el, van kiút a legsötétebb veremből is, és az már önmagában nagy dolog, hogy mersz segítséget kérni.
2015. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azonnal gyógyszerezni fognak!"


Baromság. Pszichiáter éppen úgy vezet pszichoterápiát, mint egy pszichológus.

2015. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
dunsztom nincs, de szerintem inkább hagyd a szarba az öngyilkos gondolataidat, legyél optimista és mindennek nézd a jó oldalát! De először is hidd el, hogy egyáltalán tudsz boldog lenni, mert tudsz. És JOBBULÁST! "A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...":D amúgy ezt biztatásnak mondtam, nem bunkóságnak szántam...
2015. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!