ValerianaRelax?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a valeriana relax kapszulákról?


- Beválik?

- Használta/Használja valaki, ha igen, mennyi ideig/ideje?

- Mennyire jó, vagy tudnátok ajánlani jobbat?

- Vény nélkül kapható? (nekem mindenképp olyan kell)

- Pozitívumok? Negatívumok?


Köszönöm



2015. okt. 29. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Használtam, kapható vény nélkül, nekem egyáltalán nem hatott, így utána jött a rendes nyugtató, na azt nem ajánlom, mert éppen most szokok le róla és baromi nehéz. Érdemes más megoldást keresni a problémákra, mozgás, kikapcsolódás, meditáció. Talán a nyugtató teakeverékek hatásosabbak voltak nekem.
2015. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mindenképp maradnék a természetesnél, afféle limlom mesterséges dolgot nem szednék én sem, sportolni szoktam, teából milyen vált be?
2015. okt. 29. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Most itthon Herbária nyugtató teakeverék van, ezt a férjem issza néha, mert nekem a bogyó mellett nem nagyon szabad nyugtató teát inni, nem is tesz jót. Esetleg, ami nekem bevált, az a Bach elsősegély csepp, de azt, csak konkrét vészhelyzetekben ajánlott szedni, én pánikrohamnál, szorongásos rohamnál szoktam inni belőle.
2015. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a 'Bach elsősegély csepp' jól hangzik, gyors utánaolvasás után nem nagyon találok mellékhatásra utaló leírást, napi 1 csepp 0,5L vízben lehet elég is lenne az én problémámra ami csak szimplán annyi hogy gyorsan felhúzom magam 1-2 dolgon
2015. okt. 29. 11:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem lehet mindennap szedni. Lehet jobb, ha keresel valakit aki összeállít neked egy keveréket a virágcseppekből (40 féle van), azt mindennap szedheted, nekem az is nagyon bevált, tulajdonképpen sokkal jobban, mint a gyógynövényes patikai nyugtató tabletták.
2015. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Citromfű teát igyál naponta meg 3 bögrével. A Valeriána Relax is jó elalváshoz, én ezeket használom évek óta.
2015. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, pár napja kezdtem el szedni, orvos javasolta túl stresszes az életem.. Elindulok itthonról beveszek egyet, hazaérek még egyet, lefekvés előtt egyet. Ébresztő óra csörgés előtt már kinyílik a szemem és ki vagyok aludva. Nekem nagyon bevált eddig. 21F
2015. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Kuruzslószer.


Maga a valeriána egy "gyógynövény", aminek "nyugtató hatása" van.

Magyarul gyakorlatilag kábítószer, még ha jogilag nem is minősül annak.

Ilyen lesz a hatása is a szervezetre.

2015. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha "csak" ideges vagy,akkor èn a helyedben nem szednék semmit sem. Próbáld meg mással lenyugtatni magad és örülj neki,hogy nem kell bogyókat szedned! :)

Én a Valeriana Harmonyt "szedem", de nekem pánikrohamaim voltak. Vizsga előtt vettem be egyet (ezt nem javaslom), elég tompa lettem tőle. A tüneteket mérsékli, de a valódi okot nyilván nem szünteti meg. Azóta is bent van a táskámban,nem szedem be,de megnyugtat,hogy nálam van. :D

Szóval èn azt tanácsolom,hogy amíg nem nagyon muszáj addig ne szedj semmit! :)

2016. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy agykontroll tanfolyamra, aztán alkalmazd az ott tanultakat! Ezután ingyen, mellékhatások nélkül, rászokás nélkül (mondjuk ez nem teljesen igaz, mert ha egyszer ráérzel az ízére, a mindennapjaid része lesz erre az életre) kezelheted az összes megoldandó feladatodat, csinálhatsz magadnak és bárki másnak egészséget.
2016. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!