Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van azhogy néha reggel...

Miért van azhogy néha reggel vagy napközben elkezdek ideges lenni és vagy 20-3percig nemhagy nyugodni?

Figyelt kérdés
általában hétköznap semmi bajom sincs,de amikor már hétvége van elő jön,igy az őszi szünetet se tudom élvezni rendesen

2015. okt. 29. 13:08
 1/1 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy egészségügyi probléma, de inkább lelkire tippelnék, mert nem összevissza jön elő, hanem hétvége fele. Ha nem múlik, én a helyedben felkeresnék egy pszichológust (ha 18 alatt vagy, akkor még ingyenes is a nevelési tanácsadóban azt hiszem, vagy az iskolapszichológus megkeresése sem rossz, ha van ilyenetek). Ő mutathat technikákat, amivel csökkenthető ez az idegesség, illetve segíthet megkeresni, hogy mi lehet a háttérben, ami szintén hozzájárulhat a tünetek csökkenéséhez. Bármilyen enyhe problémával lehet pszichológushoz menni, nem azért javaslom, mert nagyon súlyosnak tűnik a helyzet. Inkább azért, mert jobb csírájában kezeli a dolgot és biztosra menni, maximum azt mondja, hogy semmi vész, pár egyszerű lépéssel kezelhetővé fog válni a probléma. Ennyit megér az ügy szerintem.
2015. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!