Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek egy Asperger...

Szerintetek egy Asperger szindrómás fiatalember tudja magáról, hogy ez a baja? Érzi egyáltalán, hogy más mint a többi?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 23:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Érezni biztosan érzi, hogy más, de hogy tudja-e, azt elég nehez kívülről megállapítani. Ha régóta tudja, akkor valószínűleg nem látszana rajta annyira, hogy aspergeres, mert mar megtanulta volna kezelni (feltételezhetően).
2015. nov. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hosszú távon tartani tudná magát a normális viselkedéshez. Pláne a család előtt, nap mint nap.
2015. nov. 3. 07:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy aspergeres srácot, ő tudja magáról, hogy az.
2015. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kap visszajelzéseket, szóval tudja. Kérdés, hogy elfogadja-e, kész-e megérteni.

Ha nem, akkor feltehetőleg szerinte a világ a sz** - külső tényezők hibáztatása.

2015. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Diagnózis nélkül is érzi, hogy más, mint a többiek. Különleges. Bár sokan vannak, akik így érzik, és mégsem Asperger-szindrómások.
2015. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aspergeres fiatal jelen. Én tudom magamról, hogy ez a bajom, egyrészt mert kaptam róla egy papírt miután kivizsgáltak, másrészt mert igen, érzem hogy más vagyok. Kiskoromtól fogva így van, csak egy jóideig fogalmam sem volt róla hogy miért.
2015. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban rólam is megállapították. Előtte nem gondolkodtam azon hogy más vagyok-e, nem kifejezetten érdekelt a többi ember (így a többi ember véleménye sem).


Érezni még mindig érzem, de igyekszem "megerőszakolni magamat" és hétköznapiasan viselkedni.

2016. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!