Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax/Frontint szedte valaki...

Xanax/Frontint szedte valaki huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés
Alprazolamot (xanax,Frontin) szedett valaki huzamosabb ideig?Ha igen,akkor mekkora mennyiségben?Volt idővel valami változás? 1,5-2 mg soknak számít?

2015. nov. 6. 15:28
 1/9 anonim válasza:
Igen, van hogy 100 darabos frontin 3 napig tart. 0,5 mg-os. Volt idővel változás, mikor letettem, elvonási tünetek jelentkeztek nálam.
2015. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szedtem napi 1,5 mg-ot kb. 1 évig, majd 0,75 mg rivotrilt 3 évig. Most arról szokok le, borzalmas, soha nem kezdtem volna bele ebbe ha tudom, hogy ennyire nehéz letenni. Inkább ne szedd, vagy ha nagyon muszáj, akkor kezd a leszokást 1-2 hónapon belül, mert akkor még le tudtam volna tenni (kipróbáltam), most már egy tizeddel is nehéz csökkenteni. semmi értelme ráadásul szedni, ugyanúgy ott állok a problémáimmal, csak nehezebben küzdöm meg velük, mert az idegrendszerem hozzászokott a gyógyszerhez, hogy az majd mindent megold, olyan módon, hogy évekig letompítottam magam. Ez nem egy jó út, de én sem hittel el anno, pedig sokan mondták.
2015. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10 éve szedem a 0,5-ös rivotrilt igaz az benzodiazepin. Eleinte megszüntette a félelmet. Pár hónap múlva csökkenteni kellett volna, hogy ne szokjak hozzá, de az orvos erről nem szólt. később magamtól csökkentettem évek alatt a napi 4-et napi 2-re, hogy apró darabkát törtem le fokozatosan a tablettából, nagyon nehezen ment. Arra figyelj, ha nem rég óta szeded, hogy idejébe csökkentsd, mert ha hozzászoksz az nem lesz kellemes... A xanaxból a 2mg-os tabletta a legerősebb (0,5 és 1 mg -s tabletta is van belőle) Azt nem tudom napi hányszor szedsz 2 mg-ot vagy összesen szedsz ennyit egy nap.
2015. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A xanax és a frontin is benzodiazepin, vannak akik úgy gondolják, hogy ezeknek nem annyira kemény az elvonása, mint a rivotrilé.
2015. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
frontint szedtem kb 3 napig aztan xanaxot ketszer de egy honapja semmit. inkabb iszom a citromfuteat. nem is olyan erosek azota a panikrohamaim. en azt javaslom hogy a nyugtatot inkabb hagyd el mert hosszutavon nagyon nehez leszokni rola es igazabol csak elnyomja a tuneteid de meggyogyitani nem fog tehat csak a baj van vele. persze nekem is mindig bent van a taskamba arra az alkalomra ha esetleg akkora roham torne ram amit mar nem lehet elviselni
2015. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Frontint szedtem, elég sokáig, de vigyázz, hogy nem szokj hozzá! Én ráadásul többet vettem be az előírtnál utána fokozatosan, orvosi felügyelet mellett csökkentettem a mennyiséget. Amikor teljesen elhagytam, napokig borzalmas állapotban voltam, az elvonási tünetek rosszabbak voltak, mint a pia elhagyása után (mivel én ittam is). Ne szokj rá, én sajnos már nemegyszer elkövettem ezt a hibát (mert gyógyszerfüggő is vagyok), nem kellett volna. Pláne ne, ha még csak tizen-huszonéves vagy!

Amúgy a beszedés után gyorsan hat, de gyorsan el is múlik a hatása, úgyhogy én nem ajánlom...

2015. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pár éve már szedem, volt h 8-nál is többet, de az előírt adag most 3X0,5 mg. Ez jó is lenne csak van egy másik nyugtatóm is ami már elfogyott, az asztmámra meg nincs gyógyszer jelenleg, ezért szükség szerint szedem, kb 3 óránként 1-2 szemet. Egyéb nyugtatókkal kiegészítve annyira nem vészes az adagcsökkentés, eddig is szinte mindig rugalmas adagolással szedtem. Meg vannak még természetes nyugtatók, macskagyökér, citromfű, hidegvíz...
2016. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Frontin Xanax teljesen mindegy melyik tapadztalatból ismerem mind2t. Én felmentem napi 2mg-ig is aztán orvosi segítséggel leálltam..2 hétre! Azóta napi 0,25 igyekszem tartani bár nem hat(doki nem tudja) lejönni felejtős mert nem tudok és restigulint is szedek (kivételesen orvos adta) úgyhogy egész nap álmos vagyok. Ne kezdj bele mert nem lehet lejönni ha magát a hatását élvezed, hiába nincs fizikai tünet(hónapok kínszenvedéses csökkentése után) a lelki függőség sose múlik azzal együtt temetnek el 100 év múlva is. Erre az első szem frontin után jöttem rá, már akkor késő volt. Elhagyni el lehet, de ha megszeretted és "életem része nem bírom nélküle" akkor nincs olyan hogy nem vágysz rá az a részeddé válik és nem enged. 16 éves lány vagyok remélem segítettem
2017. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MancsWolf ***** válasza:

1 évig napi 6mg Rivotril, majd 4 évig 2mg Xanax SR, fél évig 1mg xanax SR, 3 hónapig 0,5mg xanax SR, 1 hónapig 0,25mg Xanax.


6 hónapja semmi. Pánikbeteg voltam ezért kellett szednem. Bennem tudatosult hogy nem kell ez a szemét, így el lehet hagyni.

2017. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!