Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pánikbetegség gyógyíthatatla...

A pánikbetegség gyógyíthatatlan? Van aki teljesen kigyógyult belőle?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok szorongásos pànikbeteg.
2015. nov. 8. 05:15
 1/8 anonim ***** válasza:
szeirntem gyógyítható de ehhez kell sok akaraterő es olyan környezet, amiben meg lehet nyugodni, hisz ennek a betegsegnek oka van. lelki háttere. ami az életedben rossz, azt megoldani, ott hagyni, tul lepni rajta. sajnos az ingyenes pszichológusokra sokat kell várni és nem mindig megfelelőek.... de menj el egyhez! a korod nem írtad , de ha 18 alatt vagy, akkor szerintem nehezebb kigyogyulni belőle mert a szülői korlátozás és az iskolai nyomás nagy visszahúzó erő , de ha igazán akarod idővel sikerülni fog ! én sok sikert és kitartást kívánok neked hozzá!
2015. nov. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gyógyítható. Orvoshoz kell vele fordulni.
2015. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen kezelést kaptál eddig, ami nem vált be?


Megfelelő mélylélektani terápiával (KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi, etc.) viszonylag gyorsan meggyógyulhatsz.

2015. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves 3 as válaszoló

Ezeket az általad felsorolt kezeléseket hol alkalmazzák, és egy egyszeű beteg hogy jut hozzá? Már annyiszor olvastam a tanácsod, hogy csak megkérdezem tőled. Ugyanis az itt levelező kezdő pszichés beteg még a háziorvosánál sem járt a betegségével, akkor hol találhatna ő ilyen kezelést?

2015. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. 24/f 1 evig jartam pszihiaterhez.napi 0.5 mg rivotril.erős bernek tartom magam.de ez egy nagyon rossz helyzet.van amikor az ember fél évig ugy ahogy jol van.aztán egyszercsak ismét előjön. Lesz olyan h sose jön már elő többet?
2015. nov. 9. 01:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Antidepresszanst elvböl nemfogadok el. Had ne ecseteljem miért. Mivel nagyon erős akarattal rendelkezek megprobalok természezesen pszihésen gyógyulni.de sajnos ez nagyon nehéz így
2015. nov. 9. 01:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam 2 éve kezdődött, szorongással, szédüléssel. Azt hittem fizikai oka van, de kezdődtek a rohamok, és nem tudtam mi bajom van. Azt hittem megőrültem, és féltem bárkivel megosztani. Fél évig egy rémálom volt az életem, és úgy döntöttem nem akarok tovább így élni. Életmódot váltottam, elkezdtem intenzíven sportolni, szocializálódni, és szépen elmúlt lassan minden. A rohamok, és a szorongás is. Mindig próbára tettem, teszteltem magam olyan szitukban, amik korábban előidézték, és ma már azt mondom gyógyultnak nyilvánítom magam. Ugyanakkor nem iszom egyáltalán alkoholt,kólát, kávét, még teát se nagyon merek, mert félek, hogy bármi ami felviszi a vérnyomásom, vagy szívdobogást okoz előidézhet egy újat. Én a saját meglátásom, és mások tapasztalatai alapján azt mondom, hogy ha egyszer ez kialakul, soha nem fog elmúlni, bármikor visszajöhet, de lehet tünetmentesen élni évekig, vagy talán végig. Nálam mondjuk emberektől jön elő, ha úgy érzem rosszat akarnak nekem, ártani akarnak, vagy akár ennek az érzése. Bonyolult és sz-r dolog ez az egész :)
2015. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nem lennél ateista, akkor az sokat segítene.
2015. nov. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!