Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is szokta magát kellemetle...

Más is szokta magát kellemetlenül érezni, miután megnéz egy "PAXEL" videót? Nincsen ennek mentális hatása rám?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy "PAXEL" videót, és közben is meg utána is nagyon rosszul éreztem magam. Nem találok a helyes szavakat, talán furcsán, és mintha megerőszakoltak volna. De mindenesetre végtelenül kellemetlen, nem tudom, hogy a YouTube miért engedélyezi az ilyent.


Teljesen mindegy melyik videóját nézem meg, mindig ez az érzés bújik elő belőlem. Nagyon kényelmetlenül, feszengve érzem magam videó nézés közben. Mintha éppen megerőszakolnák a lelkemet, valami brutális módon. Próbálom megérteni, hogy hogyan lehet őt normálisan nézni, mert nálam fiatalabbakat mozgat meg, ezért nem értem. Én lassan 20 éves vagyok, és férfi. De mindig próbálok próbát tenni arra, hogy "talán most már nem lesz kellemetlen" egy-két havonta. Az eredmény mindig ez, legszívesebben elbújnék az ágy alá.


Más is tapasztalta ezt az említett videós videói során?


(Ez nem lejáratás, meg nem humorkodás, nagyon is komoly, másutt nem tapasztaltam ilyet. Én betiltanám.)



2015. nov. 9. 02:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Sose hallottam róla. De ha te rosszul vagy tőle, akkor én miért nézzem meg? Mit csinál? Hogyan bukkantál rá? Ilyen antireklám után már komolyan nem is vagyok rá kíváncsi.
2015. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A rohadt youtube bedobta az automatikus lejátszásba és véletlen megnéztem egy videóját. Aztán indult a kimittube-on ott direkt néztem meg, de egyszerűen rosszul érzem magam tőle.
2015. nov. 9. 23:26
 3/13 naisz válasza:
100%
Az elfogadás nagyon hasznos, és gyógyító érzés.
2015. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Legalább a füleiért szeresd! :D
2016. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Há' de nagy farok lehetsz...
2016. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
én szeretem
2016. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
76%
Szívesen megnézném,hogy ki is vagy.:D Mert ilyen szerencsétlen nincs még egy ,mint te,kedves kérdező.xDDD
2016. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem bírom felfogni, hogy hogyan érzel ilyesmiket, de azt tanácsolom neked, hogy próbálj Paxellel megbarátkozni(mármint a számítógéped/telefonod képernyőjérén keresztül.

Ő nagyon jófej, és bármikor szívesen beszél akárkivel Facebook-on(ha az ideje megengedi,de előbb-utóbb visszaír,ha esetleg nem válaszolna hamar).

Győzd le a félelmed!

2016. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
84%
Mi Paxel eredeti személyazonosító igazolvány szerinti neve?
2021. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
92%
IGEN!tiszta mentális beteg leszel!!WARNING
2021. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!