Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hozzaszokas kialakulhat?

Hozzaszokas kialakulhat?

Figyelt kérdés

Szorongasos betegsegem van. pszichoterapiaval vagyok kezelve, amitol lassan de latvanyosan gyogyulok. Gyogyszert nem szedtem/szedek. 0.25 frontin van itthon, regebben irta ki haziorvos hogyha nagyon szukseges legyen itthon. Ha sok stressz osszejon, altalaban kijon rajtam ilyen szorongasos roham, ami sajnos olyan durva hogy ajulas szelehez erek sokszor. Ilyenkor szoktam bevenni frontint. Egyszer vettem be egeszet, teljesrn kiutott, ezert mindig eltordelem. Felet kb. egy honapban 1-2szer veszek be, illetve ez mellett neha negyedet. Ezt kb. 1-2 hetente. Ettol ugye nem szokok hozza? Tenyleg csak akkor veszem be amikor muszaj. Es szerintetek mitol van az, hogy masnak 1-2 szem kell, nekem meg a fel, illetve a negyed szem is hat? Es viszonylag gyorsan, 3-5 perc utan mar jobb. Ez miert lehet?

17/L



2015. nov. 9. 15:48
 1/5 anonim válasza:
Nem egy túl addiktív szer de hogy ezt kell szedd ennyi idősen az nem oké.Nem tudom ki kezel vagy hol.De ismerek egy nagyon jó szakembert akinek komoly tudása van.Több minta az átlagnak.Lehet mélyebben húzódó problémád van.Ha érdekel mrgadom az elérhetőségét.Miskolc a hely.
2015. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az hogy ilyen gyorsan hat szerintem csak annyi hogy sajat magad tudod hogy oke vettem be nyugitabit most jol leszek. kb 20 perc kell hogy hasson.es orulj neki hogy ennyitol kiutod magad :) jobbulast!
2015. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

0,25 negyede? Az már nem is hat.

3-5 perc: placebohatás, bevettem most már jobb lesz effektus.

A hozzászokáshoz huzamosabb ideig napi 1 mg körüli kéne.

2015. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a javaslatom, ennél többet ne is szedjél! Én ennél sokkal többet szedtem, hozzászoktam, napi 8-10 se volt ritka. Volt, hogy ájulásig szedtem. Ne szokj hozzá, pláne ha ilyen fiatal vagy, mert iszonyú róla lejönni. Rosszabb lejönni róla, mint a piáról (tapasztalat).
2015. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, utálom szedni, de ha muszáj, akkor sajnos muszáj. :( Első válaszolónak: elég jó doki kezel, szakpszichológus és terapeuta, magánorvos. Miskolchoz messze lakom és nem is szívesen váltanék orvost, mert ő már sok ilyet gyógyított és eddig is sokat segített.
2015. nov. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!