Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavaros lehet...

Bipoláris zavaros lehet pszichológus?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül kiderül eltiltanának ettől a szakmától. Egyáltalán, ha már az egyetemen kiderül, engednek lediplomázni?

2015. nov. 10. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy lehet. Mint ahogy a piromániás benzinkutas, a nimfomániás apáca, a pedofil tanár...
2015. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar bele a munkába, nem akadályoz, tudsz vele dolgozni, akkor szerintem lehet. Bár ez pont arról szól, hogy akadályozni szokott, de mindenkinél máshogy jön ki, te tudhatod, hogy nálad mennyire súlyos.
2015. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvégezni az iskolát biztos ellehet, de hogy praktizálhatsz-e az más kérdés, vagy hogy dolgozhatsz e pszichológusként, azt én kétlem. Halottam olyanról, hogy valakit azért utasítottak el pszichológust és egyben terapeutát, mert hogy kiderült róla gyógyszerfüggő. Hogy mi igaz a történetből, hogy tényleg ezért utasították el, azt nem tudom, de ő ezt állította.
2015. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!