Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongással küzdők! Ti is...

Szorongással küzdők! Ti is féltek néha az alábbi dolgoktól?

Figyelt kérdés
Pl. hogy megőrültök, elveszítitek a kontrollt, vagy bármi nagy bajotok lesz? Én kezelve vagyok, gyógyulgatok, de sokszor voltak régen is ilyen félelmeim és néha még most is előjönnek. Ha nagyon bepánikolok, kb. produkálom a tüneteket is. Más is van így? :S

2015. nov. 12. 00:15
1 2
 11/11 homo ludensz ***** válasza:

Ítélkezni az nem az én stílusom. Amit meg véleményként megformálok és ide leírok azt azért teszem mert érintett vagyok e témában. Nem az életkor dönti el hogy valaki megszívlelendő dolgokat mond vagy sem.

A mentális hajlamunk különböző teherbírása is örökölhető,de nem feltétlen lesz valaki pánikbeteg illetve depressziós.

Tapasztalatom az hogy az agyi kémiai folyamatok (ingerületátvitel stb.)jól vagy kevésbé jól működnek az tisztán kimutatható és ha szükséges korrigálható szájon át vagy injekcióval bevitt gyógyszerrel.

Akinél ez szükséges ott nem helyettesíthető sem tréninggel sem egyéb tanulható technikákkal. Azok csak adnak egy önbizalmat hogy nem ér készületlenül.

2015. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!