Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azok a fiatalok akik korán...

Azok a fiatalok akik korán meghaltak (13-30) sokszor gondoltak a halálra? Úgy érezték hogy nem félelmetes dolog?

Figyelt kérdés

Én 16 éves lány vagyok, volt már légzésleállásom is, sok ájulásom, törésem nem volt.

Nem félek a haláltól. Szoktam gondolni rá amikor rosszkedvű vagyok. Úgy érzem nem leszek hetven éves.

Szóval akik korán meghaltak hasonlóan gondolkodtak mint én? Aki balesetes az más. Tudom hogy nekem még van időm, nem akarok meghalni, hisz van párom.


2015. nov. 12. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük már aligha kapsz választ :D
2015. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hozzátartozóiktól viszont lehet
2015. nov. 12. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem mindennapi gondoltam a halál, mégsem pusztultam még el.
2015. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nincs olyan nap, hogy ne gondolnék a halálra, hogy mennyivel könnyebb, s jobb lenne. De nem tettem még meg a mai napig, valami visszatart, meg talán a félelem..
2015. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Hat figyel anyum azt mondta mar fiatalon apukamnak hogy nem fog sokaig elni. 34evesen szivinfartusba meghalt ott voltam mikor meghalt 10eves voltam a haziorvos hazakuldte h semmi baja. Elment hogy lefurdik azt mondta jobban van de mar a kadbol en vettem ki holtan. Elotte az agyba mikor fekudt az volt hozzam az utolso szava hogy en mar nem megyek haza veled (mamanal voltunk) olyan nyugodt volt....... Volt olyan is hogy videken voltunk rosszul volt es mamamnak mondta hogy o elobb meg fog halni. Szoval nem tudom talan van benne valami. Velem most az a helyzet hogy ketszer mar majdnem elajultam rosszul voltam nagyon azota retegek hogy meghalok en bevalom felek itt a gyermekem ket eve van ez velem a terhesegkor volt az elso rosszuletem utanna meg szules utan. Csinaltak nekem sziv uh azt mondtak jo. Szorongasra fogjak azota nincs egy nyugodt percem.. Anyunak is azt mondtak amikor rosszulvolt h panik. Remelem en csak nagyon hipoander vagyok
2015. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok kulonbe kivizsgaltak? Ha nem vizsgaltasd ki magad jo alaposan mert nem jatek az egezseg
2015. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Memento mori!
2015. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!