Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknál az összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknál az összeköltözés ennyire "félelmetes" dolog?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatba vagyunk, egy év múlva végzek a sulival és akkor simán fölköltözhetnék hozzá.

Tök jól megvagyunk és szeretjük egymást, és ő is mindig mondja hogy rossz a távolság, de mikor így mellékesen megjegyeztem hogy már csak a suli köt ide, aminek egy év és vége akkor mondta hogy, nem muszáj ám fölköltözni, mert kicsi a lakás sokkal kényelmesebb nekem itt, és ő mindig szívesen jön. Meg amúgy tök jól megvagyunk az meg még sokára lesz. Nem kell még erről beszélni.. stb.. stb..

Ez most azt jelenti hogy nem szeret és ne is tervezzek vele komolyan, vagy csak tipikus pasi és beijedt egy kicsit?


2014. okt. 1. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beijedt. De az is lehet, hogy van meg egy baratnoje, aki viszont mar ott lakik...
2014. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam összeköltöző. és mint kiderült nem átlagosan fogom fel a dolgokat, így nem tudom neki milyen.

nekem annyi volt, hogy örültem hogy minden nap találkozunk, és együtt aludhatunk. Nem tudom miért, az együtt alvás nagyon tetszett, nem csak a szex...

Aztán kb ennyi, nem gondolkodtam nagyon ezen.

2014. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán ő nem gondolja annyira komolyan ezt a kapcsolatot,mint te.
2014. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!