Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil. Valaki szedte már...

Escitil. Valaki szedte már ezt az antidepresszánst? Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
A pszichiáter írta fel, mondta, hogy legalább 4 hét mire hatni kezd és emberfüggő a mellékhatása, mindenkinél más jöhet ki. Engem főleg a libidó csökkenés érdekelne és az aluszékonyság.

2015. nov. 13. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a Cipralex nevűvel azonos, ha jól látom. Én többfélét szedtem életemben, egyedül ennek nem volt semmi mellékhatása, csak elején némi hányinger. Minden antidepresszáns mindenkire másképpen hat, de ez szerintem elég jó. Ja, nekem elég gyorsan is hatott.
2015. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emberfüggő a hatås/mellékhatás.

Amúgy jó gyógyszer.

2015. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Én már 7. hete szedem. Az első 2 hét iszonyú volt. Hányinger. Erősödő szorongás. Étvágytalanság. Csak napis 4 x 0.25 xanax-al bírtam ki. Dolgozni sem tudtam. Utánna jobb lett. Majd rosszabb. Még most sem az igazi. Vannak jó és rossz napjaim. A libidóm egyenlő a nullával. Valószínű más gyógyszer kell. Mikor kezded vagy kezdted a szedést. Kiváncsi vagxok neked hogy hat. Majd ird már meg.
2015. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ancseszkava ***** válasza:
Szia! Bizony a libidó csökkenése egy kellemetlen mellékhatás! Nekem is ugyanez a bajom! 2 hónap múlva,ha rendszeresen szeded a gyogyit,megszűnnek ezek a mellékhatások is! Tapasztalat!
2016. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!