Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa nevű antidepresszánst...

Scippa nevű antidepresszánst szed valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szed valaki itt Scippa nevű antidepresszánst? Ha igen, mit tapasztaltatok? Hatás/mellékhatás? Többi antdepihez képest jobb/erősebb? Hízást tapasztaltatok tőle?

Nekem most cserélték le erre a régi gyógyszeremet, ami SNRI volt, ez meg SSRI, jobb lesz ez? (Depresszió, PTSD)



2015. nov. 6. 17:14
 1/3 anonim válasza:
2015. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Nos, én 1 hete kezdtem el szedni a Scippa nevű gyógyszert, és a mai nappal abba is hagytam, mivel rettenetes tüneteket produkált nálam (non-stop hányinger, hányás, rettegés a pánik rohamoktól, szédülés, mintha kicsúszott volna a lábam alól a talaj). Állítólag ezek normális tünetek az első pár hétben?! De teszem fel a kérdést teljesen jogosan, ha ez a gyógyszer feladata a gyógyítás, miért ír fel mellé majdnem minden esetben az orvos egy Frontint vagy Xanaxot is? És, ami a legrosszabb, 1 hét szedése után a mai napon is, hogy nem vettem be, olyan pánikroham tört rám azonnal, ami szerintem nem igazán normális! Tehát 1 hét alatt függőséget okozott! Ha a pszichiáterek feladata a gyógyítás, akkor miért küld el minden kivizsgálás nélkül egy recepttel a kezemben, hogy "oké, ez a gyógyszer majd megoldja a gondokat, fél évig kell szedni csupán! De persze el lehet jönni a magánrendelőmbe is pszichoterápiás kezelésre, ami 7000 Ft-ba kerül! Hetente!" Na ennyit a pszichiáter sokatmondó kezeléséről!

A legrosszabb, hogy 22 éves fiatal nő vagyok, amivel ő is tisztában van, tehát épp ésszel nem is tudom hogy mer azonnal ilyen hatású gyógyszeres kezelés alá vonni...Az egész csak a pénzről szól!


Én már olvasgattam természetes gyógymódok után, és milyen érdekes, hogy 5000 Ft-ért értelmes kezelés alatt is képesek gyógyítani ezt a betegséget, ahol természetes szerekkel segítenek, ha még eleinte nehezebb is a dolog.


Az lenne a feladat, hogy feltárják a betegség okát, és segítsenek a leküzdésében, nem pedig elnyomni gyógyszerekkel, ami lehet, hogy nagyobb bajt is okoz a fejedben!


Remélem tudtam segíteni!

2015. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig szedtem, azóta 9 hónapja teljes szexuális és érzelmi diszfunkció... az életemet tette tönkre, nem tudom, ezek elmúlnak-e. Ha erre vágysz, hajrá.
2016. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!