Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a barátnőm baja?

Mi lehet a barátnőm baja?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm nemrég került ki a kórházból. Be nyugtatózta magát. Az orvosoknak azt mondta, hogy a kellemetlen tünetei a gyógyszerektől vannak. Ők pedig elhitték. Így miután kimosták a gyomrát, kiengedték. Pedig a valóságban a tünetek voltak előbb. Ahhoz, hogy ne érezze ezeket, ezért szedett gyógyszereket. Azért hazudott, hogy hamarabb elengedjék. A tünetei: fél mindentől, remeg a gyomra, nehezen veszi a levegőt, elveszíti a valósággal a kapcsolatot. Olyan, mintha álomvilágban élne, nem kézzelfogható a valóság. Fokozottan felejt, olyan dolgokat érzékel, amik nem valóságosak. A tüneteit elég nehezen tudja elmagyarázni, ezért általános tünetekkel helyettesíti: pl. fejfájás, szédülés. Milyen betegsége lehet? Jelenleg gyógyszert nem szed, viszont egyre inkább szenved. Orvoshoz fordulni fél. Hogyan tudnék neki segíteni? Nagyon aggódok érte. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. nov. 15. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez egyszerű: depresszió ! Sokan vannak bennr ebben sajnos.
2015. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehet, hogy depressziós is, de szerintem nem minden tünet a depressziótól van. Szerintem egyes tünetek ennél súlyosabbak. Pl. a valóságérzet elvesztése.
2015. nov. 15. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Skizoid hajlam. Menjen mihamarabb pszichiáterhez!
2015. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam meggyőzni, hogy menjen el, de nagyon fél. Csak arra tudtam rávenni, hogy írjon az interneten egy orvosnak. Talán ha ő is azt tanácsolja, hogy menjen minél hamarabb pszichiáterhez, akkor az meggyőzi.
2015. nov. 15. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!