Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 11 éves vagyok és kövérnek...

11 éves vagyok és kövérnek latom magam (? )

Figyelt kérdés
6-7 éves koromba kezdodott amikor kis koromba bele neztem a tukorbe akkor altalaba bantottam magam es vagdostam sajat magam, most is ez van sajnos,157 cm vagyok es 38 kilogram mindeki azt mondja hogy hizzak meg egyek de van etvagyam szerintem azert mondjak hogy csak nyugtassanak. 2 eve vagyok depresszios, pánik beteg vagyok és trichotillomániam van junius ota. nagyon sok rossz dolog is tortent velem amit es felnott se birna ki. elsem birom mondnai mert nem tudom kifejezni. MIT CSINALJAK HOGY FOGGYAK?

2015. nov. 15. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38? Nincs ezzel gond. Küldesz képet? Kétlem h olyan husis lennél h ne férj be az ajton ;p mindenki kovérnek látja magát. Aki nem az meg soványnak... Ez ilyen
2015. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

6 éves korod óta vagdosod magad, mi?

Kulcsszavak: cica, kutya, szomorú, lila, kék, zöld...

Na kotródjál szépen aludni, holnap suli.

2015. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jársz pszichiáterhez? Ha még nem, Fordulj a háziorvosodhoz, aki a nevelési tanácsadóba fog küldeni. Ott majd tud foglalkozni veled egy szakember.
2015. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Unatkozol. Keress valami elfoglaltságot.
2015. nov. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
11 évesen pont olyan szavakat ismertem, mint trichotillomania. JA NEM.
2015. nov. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te se kilenc hónapra születtél az is biztos
2015. nov. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
remelem kamu.
2015. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11 évesen te most miért nem vagy iskolában?
2015. nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Illetve 22:48-kor miért nem alszol?
2015. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

38kg vékony, nagyon vékony. azt hittem tényleg diétás recepteket fogok átküldeni, de te egyél nyugodtan. a szüleidtől,nagyszüleidtől,tesóidtól,bárkitől a közeledben kérj segítséget és mondd el nekik mi a bajod és mit érzel. ha valaki nem tud segíteni menj a következő felnőtthöz, hogy foglalkozzanak veled.


ne vagdosd magad, mert a helye ott fog maradni és felnőtt korodra már nagyon sajnálni fogod.


a kérdésed alapján tényleg nem 11 éves gyereknek tűnsz, hanem egy felnőttnek, aki kamu kérdést írt ki. ha kamu a kérdés, akkor elég gáz, hogy a kérdező ilyen "értelmes poénokkal" bombázza az embereket. ha igaz, akkor sajnálom és egyébként meg tök ügyesen ki tudod magad fejezni.:D

2015. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!