Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek milyen betegség tünetei?...

Ezek milyen betegség tünetei? Létezik gyógymód?

Figyelt kérdés

Középkorú férfi.Alkoholista.Pszichiáter még nem látta.7 napból 6-szor részeg.Amikor józan teljesen zárkózott.Nem beszél senkivel 1-2 szónál többet.

És én ezt nem értem.Részegen teljesen az ellentéte.Beszédes jókedvű,nagyhangú.Sokszor átcsap a hangulata és kötekedő,agresszív lesz.

Mindig ahoz igazítja a modorát,hogy mivel kap több figyelmet.Ha kedveskedéssel,akkor azt csinálja,ha pedig gyűlölködéssel,akkor azt.

Nekem egy kiöregedett tehetségtelen primadonnána hasonlít,aki nem válogat az eszközökben,ha figyelemre vágyik.

Érthetetlen nekem ez a brutális váltás,amikor józanból (amikor szó szerint bújkál az emberektől) átvált részegségbe amikor mindenáron a középpontban akar lenni.

Van erre orvosi magyarázat ?



2015. nov. 17. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, az alkohol feloldja a gátlásokat, és egyes embereknél hangulatingadozást válthat ki.
2015. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógymód? Elvonókúra.
2015. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valószínűleg egy masszív alkoholista azon napjain, amikor józanul látja a világot meglehetősen gátlásos. Példának okáért szégyenli magát azért, hogy olyan részeges, ezért visszahúzódik.

Minden ember végső soron szeretetre vágyik, a figyelem csak az előfeltétele. Egy részeg ember gátlástalanabbul fogja megválogatni az eszközöket a cél érdekében.

Valószínűleg oka van, hogy ilyen állapotba süllyedt. Biztosan nem egy könnyű élet áll mögötte, érték traumák, nehéz sors és életkörülmények... Ezek sok mindent elárulnak egy ember viselkedéséről, személyiségéről.

2015. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!