Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkahelyi stressz, magánéleti...

Munkahelyi stressz, magánéleti gondok megélése, kezelése. Neked hogy sikerül?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen emberekkel foglalkozom, nem egyszerű. Már a kollegáris viszony sem túl jó nálunk, ami csak még jobban nehezíti a helyzetet. Minden reggel nehezen, gyomorideggel indulok el, de dolgozni muszáj, és váltani sem tudok.

Emellett magánéleti gondok is adódnak, sokszor érzem azt, hogy összecsapnak a hullámok a fejem felett, és tehetetlen vagyok. Szeretnék megoldást találni, de vannak dolgok, amik felett nincs hatalmam. Időről-időre aztán megrázom magam, és próbálok a pozitívukat felsorolva kissé optimistább lenni, de ahogy sokszor már azt érzem, ez egyre nehezebb.

Mit lehet tenni, mi a jó megoldás ilyenkor?


2015. nov. 23. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A relaxáció mindenképp hasznos. Ha ez kevés, néhány terápiás óra.

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2015. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy muszaj meg hogy nincs hatalmad a sajat eleted felett. ezzel a hozzaallassal mindent el fogsz szurni magad korul es csak nagyobb slamasztikaba kerulsz.nincs olyan hogy muszaj ez csak egy szo amivel a gyavak dobaloznak.nem offfolni akarlak ne ertsd ugy. igenis nezz masik munkahelyet. valoszinuleg a parodnak sem jo egy savanyu kepu ember mellett elni. muszaj, tehetetlen vagyok. nincs hatalmam felette...komolyan gondolod?:D ilyen nincs mindenkinek van valasztasi lehetosege sak max nehez az az ut ami a jora vezetne
2015. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem vagyok savanyú képű, csak magamban érzem azt, hogy őrlődök. Teszem a dolgom, kifelé igyekszem magabiztosságot sugározni, de mostanában nem sűrűn éreztem magam önfeledten jól. Nem olyan régóta tart ez az állapot, de volt már ehhez hasonló. Ami felett nincs hatalmam, az nem én vagyok, hanem egy külső körülmény, amit nehezen dolgozok fel. A jelenlegi életem eddigi legnehezebb időszaka.

A munkahellyel kapcsolatban pedig lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Ugyanis nem akarok váltani, a pénz miatt. Itt a környéken sehol sem kapnék ennyi fizetést, de jóformán még állást sem. Ha most azt mondanám, hogy felállok, az biztos jópár havi munkanélküliséget, majd egy minimálbéres lehetőséget vetítene elém.

2015. nov. 23. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Váltani kell! Nem tudom, mi akadályoz, de lehetetlen szerintem nincs.
2015. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!