Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képzelődés, na de miért?

Képzelődés, na de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanság egyre furcsább dolgok történnek velem, amik már nem hagynak nyugodni. Rögtön bele is vágnék a közepébe:

Mostanában gyakran előfordul, hogy sötétben mintha kirajzolódna elöttem egy emberi alak. Nem igazán tartom ezt normálisnak, mert nagyon, de nagyon megszoktam ilyedni, főleg amikor egyedül vagyok. Járok le futni esténként. Múltkor előfordult, hogy futottam, és úgy éreztem, mintha valaki tépné a ruhámat...Szörnyen megijedtem, inkább haza is mentem. Előfordul gyakran, h reggel arra ébredek fel, hogy mintha valaki kiabálna nekem, pedig nem...

Mi lehet ezeknek az oka?

Mostanában elég sokat szenvedek egy viszonzatlan szerelem miatt. Mennyire lehet ez befolyásoló tényező?

Vagy esetleg a sok stressz?

A válaszotokat előre is köszönöm!

15/f



2015. nov. 14. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A sok stressz okozhat ilyesféle képzelődéseket ( hallucinációkat).

Azt gondolom, fontos,hogy tisztába legyél azhal, hogy amiket érzel, látsz, hallasz azok nem valós dolgok.

Ha nem lesz jobb, kérj segítséget!

2015. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán a sok stressz vagy kimerültség miatt. Nekem is volt hasonló, ha gondolod írj:)
2015. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A sok stressz okozhatja..amúgy alszol eleget ?
2015. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!