Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, ha minden nap sírok?

Az normális, ha minden nap sírok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem, de kíváncsi lennék a véleményekre. 17 éves lány vagyok, már túl vagyok bőven a lázadó kamaszkoromon. 1,5 éve egy idősebb férfi iránt érzett szerelem miatt teljesen megváltoztam. Rohamosan kezdtem felnőni a gyermekiségből...ez azóta is tart. Az utóbbi időkben eléggé depresszív hangulatba kerültem, voltak/vannak olyan időszakaim, hogy bárhol voltam, mindegy milyen helyzetben, de rám tör a sírás. Nem tudom miért, mi okból. Sok dolog összegyűlt az életemben, ami eléggé nehezíti az élni-akarást is. Elegem van ebből a mindennapos sírásból, rosszkedvből, hangulatingadozásból. Remélem valaki tudna segíteni nekem, mert magamtól már alig van erőm...

2015. nov. 27. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem normális.
2015. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

hormonszint probléma.

szedj egy kis E vitamint, és/vagy omega 3 zsírsavat.

gyanítom hogy használni fog.

később a klimax során visszatér ez a baj...

2015. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem felejtetted el igazán azt a férfit ugye? Valami olyan változást hozott az éltedben, valami olyant adott, ami azóta is hiányzik és nem tudja semmi visszaadni ugyanazt az érzést. Amikor rád tör a sírás, arra az emberre emlékeztet a tudatalattid. Ugyanazok a hormonok szabadulnak fel, mintha jelen lenne. Lehet ez nem tudatos, de az agyad emlékeztet rá, amikor olyan szituba kerülsz, ami vele kapcsolatos. A sírás hormonális reakció, bizonyos enzimek szabadulnak fel az agyban, és úgy mond a sírás amolyan méregtelenítés :-)

A probléma az, hogy nem léptél túl valamin. Pl ezen a férfin. Csak akkor fogsz tudni túl lépni ezen a hangulaton, ha felismered, és beismered az okát. A jövő miatt sosem sír az ember, csak a múlt miatt. Tehát neked valamit rendbe kell tenned ahhoz, hogy megszabadulj ettől a nyomasztó érzéstől.

2015. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!