Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 évesen normális, ha mindig...

15 évesen normális, ha mindig sírok? Vagy ez már depresszió?

Figyelt kérdés
Magányosnak érzem magam és állandóan unatkozom, a szünetben nem is találkozom a barátnőimmel, mert nekik több barátnőik is vannak rajtam kívül és sosem érnek rám, itt a környékünkön meg nincsenek barátaim...Ma már vagy 4-edjére sírom el magam csak úgy spontán, de amúgy mostanában tényleg mindig elsírom magam, pl. láttam múltkor egy babát asszem egy reklámban és elsírtam magam, mert még nincs gyerekem és jó pár évg nem is lehet...most is sírok, csakmert eszembe jutott...és állandóan csokit zabálok, hogy kicsit jobb kedvem legyen, de olyankor is csak rövid ideig érzem jól magam, utána megint magam alatt leszek...Ez normális?
2013. dec. 26. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem normális. Egyértelmű depresszió.
2013. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nasek válasza:
Hormonjaid változnak. Kell, hogy lefoglald magad. Sportolj,vagy találj valami hobbit. Ezek remekül at tudnak segíteni ezen az időszakon. Sok sikert!
2014. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!