Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátommal nem volt egyszerű...

Barátommal nem volt egyszerű a pár évünk és 1 éve hallgatom a sérelmeket. Vádol és kínoz szavakkal. Meddig vagyok köteles eltűrni?

Figyelt kérdés

Azt állítja, hogy amíg 1 évig külön éltünk, hogy én megcsaltam. Ezzel kínoz. Meg más egyéb dolgokkal és már kezdem elhinni, hogy egy sz@r vagyok és még fogom tenni azokat, amiket mondd, hogy tényleg igaza Legyen. De akkor se lenne jobb, mert folytatná szerintem.

1 év különlét a pénz miatt volt, mert drogozott és abból akart megélni, ami nem ment jól. Előtte egyedül laktam, külön az előző páromtól. Ő meg belemászott szó szerint az életembe, rengeteg dologról kellett lemondani, a penzhiany miatt. De ő annyi dologról nem mondott le, mint én.

Külön lakva örültem, hogy senkitől nem függök, nem kell bejelentenem, hogy wcre megyek. Ez csak példa. De alkalmi kapcsolat soha nem kellett, nem is volt, csak tartósak. Ő azt hiszi, hogy hapsiztam és hogy most is van valakim. Senki sehol nincs. Féltékeny mindenkire és az ismerőseimet szidja Facebookon, mert néha ír valaki, de leginkább a képeim vagy dolgaim tetszik nekik. Elvárja, hogy töröljek ismerősöket. De nem vagyok hajlandó úgy élni, ahogy más diktálja.

Meddig kell bünhődnöm és szenvednem? Kint dolgoztunk külföldön és ott éjjel nappal együtt voltunk, de vedelt napi 15 sört és akkor is volt balhé. Szezon közi leállás van, de ő előbb visszament dolgozni és ott párszor szólt mindenkinek, hogy rugjanak ki . Már ott tart a dolog, hogy rólam minden hülyeséget dumált nekik, utálnak, és ha mégegy szer szó lesz arról, hogy nem megyek ki dolgozni, akkor kirúgnak. Ja és így hogy menjek vissza, ha már mindenki utál.


2015. nov. 28. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Semeddig nem kell tűrnöd, nem is értem, miért teszed. Miért nincs egy rendes saját életed, ahonnan nagy ívben kidobod..?
2015. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te minek vagy még együtt ezzel a nyomorult drogos kaka alakkal? Senki nem kötelez semmire, se gyerek se közös tulajdon nincs. Így csak megnyomorít és tönkretesz, és az ilyen emberek soha nem változnak meg.

A helyedben pattannék mellőle, tiltanám a facen, a telefonszámát meg tiltólistára tenném. Ha még így is megtalál akkor meg rendőrség, vagy jól megveretni. Gondolom tudsz róla olyanokat amiért bevarrnák mint a lyukas paplant.

2015. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!