Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lehet a legjobb...

Szerintetek mi lehet a legjobb baratommal?

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben eszrevettem nala valami furcsasagot.Megpedig azt,hogy ulunk szepen a suliban beszelgetunk,egyszer csak fog egy ceruzat es elkezd vele szurkalni,vagy csipdes,vagy eldobja a fuzetem.Aztan mikor megunja befejezi.Kerdeztem tole szepen miert csinalod ezt o csak annyit mond mert ilyen kedvembe vagyok...Ez kicsit fura szamomra...

2015. máj. 18. 18:49
 1/1 énnnnnnnn..... válasza:
létezik olyan hogy valaki a saját flusztrácioja miatt, és mert szorong ,mert valami bántja vagy csak szimplán féltékeny, a másikon vezeti le a feszültséget. Ez általában ugy van hogy az illető keres egy nála gyengébb alanyt akivel ezt megteheti.Gyakran észre lehet venni a 6éves gyerekeknél is olyan formában hogy valamilyen kis állatot bántanak vagy agyon nyomkodják a bogarakat stb..
2015. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!