Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust keresek, de nem...

Pszichológust keresek, de nem általánosan megfogalmazható a problémám, így nem tudom, hogyan keressek megfelelőt?

Figyelt kérdés
Megmagyarázhatatlan, erős félelmeim vannak adott, ritka helyzetekben és tudni akarom az okát, mert hatással van az életemre. Viszont mindenhol csak olyan oldalakat találok, hogy depi, családterápia, gyerekkori gondok,életvezetési tanácsadás stb. amiben tudnak segíteni. Így mi alapján válasszak? Bökjek egyet és vagy tud segíteni vagy nem? Nem akarok 30 különböző embernek meselni a gondjaimról, mire egy tud valami értelmeset mondani. Főleg hogy még soha senkivel nem beszéltem ezeket meg. Nem tudom százszor elmondani. Nem tudtok Bp-en valakit, aki az ilyen kicsit megfoghatatlanabb dolgokra is nyitott?
2015. nov. 30. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt szorongásnak hívják, semmi speciális nincs benne, minden pszichológus ért hozzá. Ez is fenn van azokon a listákon, nemcsak az általad felsoroltak.
2015. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Nem igaz!!!!!!

Csak az a pszichológus ért hozzá, aki kiképzett terapeuta.

2015. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichoterapeutát keress, aki lehet akár klinikai pszichológus, akár pszichiáter végzettségű.
2015. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Tudok ajánlani egy nagyon jó pszichológust, ha érdekel, írj üzenetet és megosztom veled a részleteket. :)

2015. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg menj el egy ˝egyszerű˝ pszichológushoz akinél kérheted / ha úgy látja a helyzetet tovább fog küldeni a megfelelő szakorvoshoz
2023. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!