Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hová fordulhatok mentális...

Hová fordulhatok mentális gondokkal és suicid hajlammal? Ha nem muszáj nem szeretnék érte fizetni, van ilyen?

Figyelt kérdés

A körzeti orvost kizárnám belőle(mert nagyon egy tapló), 22éves vagyok, Budapesten élek.

Vagy van egy B lehetőségem, a gyerekkori (17éves koromig kezelt) piszichológusommal felvenném valahogy, akár e-mailben a kapcsolatot, ő tudna segíteni, mert már ő felnőtteket nem kezel! Ez jó ötlet szerintetek?


Köszi előre is!



2015. dec. 1. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
a B, lehetőség tűnik szerintem a legjobb ötletnek, vagy legalábbis őt megkérni, hogy irányítson tovább valakihez akit ajánl! :-)
2015. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, szerintem is
2015. dec. 2. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy hívd fel a pszichiátriai gondozót, amelyikhez tartozol, hátha nem kérnek beutalót (nálam nem kértek és többnyire nem szoktak) így elmehetsz TB alapon pszichiáterhez és ha szerencséd van dolgozik ott pszichológus is, akihez beutalhat az orvos és akkor a terápia is ingyen lesz.

Itt vannak a pszichiátriai gondozók listába szedve:

[link]

2015. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia


szerintem ha komolyabb gondod van menj pszichiaterhez. van tb által finanszírozott a keruletetben biztos.


nagyom csunya tud lenni ez a betegseg engem a gyogyszer mentett meg.

2015. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!