Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorogok. Valaki tanacsa/segit...

Szorogok. Valaki tanacsa/segitsege?

Figyelt kérdés

Kb. 1 honaoja kezdodott. Mindentol zavarba jovok es elvorosodik az arcom. Mar attol is ha csak meghallom a nevemet es hozza elkezd hevesen verni a szivem, melegem lesz, izzadok. Nem tudom senkivel tartani a szemkontaktust mert mar attol is elvorosodok. Es ettol felek legjobban hogy latnak az emberek ahogy elvorosodik az arcom es ha meg is jegyzi valaki attol megrosszabb lesz.

Rettegek iskolaba is jarni mert rosszul erzem magam az emberek kozott.

Gyakran nem tudok rendesen levegot venni es nagyokat kell sohajtanom hogy tudjak egy teljes levegot venni.

Nem tudom mi az oka ennek hogy ennyire nem erzem jo magam emberek kozott, de mar egyre jobban aggaszt es egyre rosszabbul erzem magam. Nem mondtam még ezt el senkinek, de tudom hogy segitsegre van szuksegem es nem tudom kihez vagy hova forduljak, de igy nem tudok elni.



2015. dec. 4. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Akihez fordulhatsz: pszichológus.

Figyelj, ezt valamiért mindenki próbálja elkerülni, de... Gondolj bele, amikor beteg vagy elmész és megnézeted, hogy mitől fáj a fejed/torkod/stb. A lélek gyógyítása épp ilyen fontos, ha nem fontosabb. Tudom milyen érzés úgy igazán szorongani az emberek között. Borzasztó, önpusztító dolog. Hidd el, ha csak pár alkalommal elmennél terápiára, ott meggyógyítanának. Ki kell deríteni, hogy honnan ered a szorongásod. Nem tudom hány éves vagy, de nyugodtan kérj segítséget a szüleidtől. Sokkal jobb még csírájában kezelni a problémát, nem pedig megvárni, hogy a dolgok rosszra forduljanak. Néhány ismerősömnek például ezzel a nehéz légzéssel kezdődött a pánikbetegsége. Kérlek fordulj egy szakemberhez, nem érdemled meg, hogy rettegésben élj.

2015. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne halogasd, fordulj pszichológushoz, pszichiáterhez. Főleg, semmiképp se szégyelld magad emiatt. Emberek vagyunk.
2015. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Szerintem hamarosan beszelek a szuleimmel es remelem elvisznek pszichologushoz es minden rendbe jon velem
2015. dec. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!