Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan ember aki...

Létezik olyan ember aki gyógyszerek, nyugtatók és antidepresszánsok szedése után felépült és teljes értékű ember?

Figyelt kérdés
Hallottatok ilyenről? Akik már tiszták és meggyógyultak? Vagy ezek az emberek szerről szerre lépkednek és csúsznak lefele?

2015. dec. 6. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Terápia nélkül valószínűtlen.
2015. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Természetesen terápiával.

Itt gyógyszeres kezelés alatt a dolog súlyosságát értem. Ilyen mélyről is sikerült valakinek felépülnie és teljes életű emberként élhet?

2015. dec. 12. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szedtem rohadt sok mindent, antidepresszánsokat, nyugatatókat, de nem sokáig, csak 3 hónapig..nem segítettek :D Semmit.Leszokni úgy szoktam le, hogy nem vettem be többet, és tűrtem az elvonási tüneteket kb 1 hónapig.

Terápiára is jártam, az sem segített.

Ami segített, az az volt, hogy egyszerűbb életet kezdtem el élni.Nem bonyolítani semmit és elfogadni, hogy sosem érsz a teendőid végére, sosem lesz minden tökéletes.

Másrészt volt mellettem és a mai napig van egy olyan ember, akiből óriási önbizalmat merítek és aki miatt érdemes élni.Persze amikor veszekszünk, kicsit visszaesem..Bár nem jó másra támaszkodni, kezdésnek jó, mert az idő múltával "meggyógyulsz" lelkileg.. :)

2015. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok, azért azt hozzátenném, hogy jobb nem elkezdeni szedni ezeket, akármit is mond az orvos.Sokan az egész életüket utána gyógyszerekkel élik le.Ami szerintem szánalmas, igenis össze kell magát szedni az embernek és megtalálni a jót.


Párom is szedett ilyesmit, ő is lerakta, de ez tényleg nagyon ritka.Nekünk még a szexuális életünket is tönkretette abban az időben.Abbahagytuk és egyből jobb.

2015. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik bizony.
2015. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik/létezek. :) 3,5 év után hagytam abba a gyógyszereket 6 és fél hónapja, a mellékhatások még mindig tartanak, de pszichoterápiának köszönhetően köszönöm, jól vagyok. :)
2015. dec. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!